Quantcast
Channel: Café Ponyvaregény –Étterem, kávézó és vitorlás iskola
Viewing all articles
Browse latest Browse all 114

Esküvők? Igen és még sokszor igen!

$
0

Tombol az idei esküvői szezon! Nagyon igyekezni fogunk, hogy az idei évben is olyanná varázsolhassunk a Nagy Napot, amilyennek megálmodták!

Az élet egy nagy színes buborék

Először is köszönjük a megkeresésüket, és gratulálunk az elhatározásukhoz  (egyenlőre még csak ehhez:-)) feltételezve, hogyha ezt a menüpontot olvassák, akkor az nem lehet véletlen!

Az alábbiakban igyekeztünk összegyűjteni a legfontosabb információkat azzal kapcsolatban, hogy miért lehet a Cafe Ponyvaregény a legideálisabb választás a Nagy Napra:

Szertartás a szabadban:
A polgári szertartásnak nincsen semmi akadálya a Kopaszi gát területén, ezért viszont a gát tulajdonosának kell fizetni 70.000.-Ft+áfa területhasználati díjat. Ennek a papírmunkájában szívesen segítséget nyújtunk, de az összeget mi sem tudjuk náluk lejjebb alkudni.

A költségekről néhány szót:
Nálunk nincsenek extra költség elemek (terembérlet, dugódíj, terítékdíj, “nemtudoméndíj”), hanem az étel és italfogyasztás + egységesen 10% szervízdíj. Kb 11.000-14.000.-Ft/főért már nagyon kellemes étel-, és italcsomagokat lehet összeállítani. (Konkrét ajánlathoz kérem görgessen lejjebb!)

Ha meghosszabbított nyitvatartást szeretnének, akkor 23:00-tól óránként 15.000.-Ft díj kerül felszámításra.

Szervírozás:
Tálalókonyhánk szűkössége miatt 25 fő felett csak svédasztalos megoldást vállalunk. A megbeszéléstől függően ez történhet tányérszervízzel kombináltan is; például a levest és az előételeket tálakban az asztalokra helyezzük és csak a főételek kínálása történik svédasztalról. Lehetőség van látvány grill pult beépítésére is. Egyre többen választják a piknikkel kombinált megoldást is – még akár egy vattacukor készítő is elhelyezhető az egyik sarokban!

Elrendezési lehetőségek:
Elég sajátságos éttermünk kialakítása, elrendezése, ezért minden esetben személyes megbeszélést javaslunk – már amennyiben elnyeri ajánlatunk a tetszésüket! Három oldalról vesz minket körbe terasz (60fő+30fő+50fő), plusz az étterem alsó szintje 22 fő + az emeletünk 26 fő befogadására alkalmas. Amennyiben állófogadással kombinált eseményt álmodtak meg a Nagy Napra, úgy kb 200 főig tudjuk bővíteni kapacitásunkat.

Egyéb fontos dolgok:
A gáton nincsen zajkorlátozás, szabad a “vásár”!

Mi is szívesen ajánlunk dekorost, zenészt és cukrászt (évek óta kitűnő velük a kapcsolatunk), de természetesen annak sincsen akadálya, hogy Önök hozzák, akit csak szeretnének!

Vendégeik bejutását megkönnyítheti a bérelhető golfautó szolgáltatás, amelynek költsége 25.000.-Ft/nap, vagy 5000.-Ft/óra, vagy 1000.-Ft/alkalom.

A gyerkőcök “lekötéséhez” óvónénit biztosítunk, aki 1800.-Ft/óradíj ellenében igyekszik külön szórakoztatni kézműveskedéssel, olvasással, mindenféle ruhakímélő játékkal kis vendégeinket, de még akár egy Play Station állomás kialakítása is megoldható.

A Café Ponyvaregényhez tartozik egy vitorlásiskola saját 40 m2 méretű úszó mólóval, 12 Laser Pico típusú vitorlás-hajóval, amelyeket edzővel és motorossal kiegészítve tudnak igénybe venni – ezzel téve teljesen egyedivé a Nagy Napot. Mólónk kihasználásával még akár vizitaxin is érkezhetnek hozzánk.

Szerződési feltételek, avagy azok a fontos kisbetűs részek:

A szerződéskötés mente: első lépésként szolgáltatási szerződés aláírása és 50.000.-Ft-os foglaló átadása. Második lépésként a rendezvény előtt pár héttel találkozunk a forgatókönyv véglegesítése miatt; ekkor kérünk 50% előleget, majd a fennmaradó összeget a rendezvény lebonyolítása után.
Csak a rendezvény előtt 3 nappal kérjük megadni a végleges létszámot!
A szerződéskötéskor meghatározott létszám min 10%-os csökkenése esetén az árakat felülvizsgáljuk. A rendezvény előtt 90 napig kötbér mentesen lemondható a rendezvény. 90 napon belüli lemondás esetén a rendezvény 20%-a fizetendő kötbérként. Minimum vállalási létszám 40 fő.

Kapcsolat:
Bármilyen további információért kérjük keressék Garamvári Ildikó rendezvény-, és esküvőszervezőnket az alábbi elérhetőségek egyikén:
Email: ponyvarendezveny@gmail.com

cimsor_web_rendezvenyajanla

document_down Árajánlat Esküvőre – nem hagyományos megoldással is akár

Élje meg nálunk élete legszebb napját. Mondja ki a boldogító igent, majd tartsa meg a legnagyobb bulit, vagy vacsorázzon szűk körben meghitten közeli hozzátartozóival. Esküvő, ebből mindenkinek csak egy van – no van hogy néha mégis picit több – de emlékezetes kell hogy legyen – akárhányadik is!
document_down Esküvői fotógalériánk

cimsor_ponyva_web_rendezven

Letöltés Letölthető teremtérkép elrendezés 25 főre télen emeleten, lent tánctérrel

Letöltés Letölthető teremtérkép elrendezés 48 fő egy hosszú csík hátul tánctér